Pieczątki Tani wyrób pieczątki online

Głównym zakresem działalności firmy Tacom  są pieczątki, które wyrabiamy dla Was już od 1991 roku. Nasze doświadczenie i profesjonalne podejście do klienta sprawia, że jesteśmy czołowym producentem pieczątek na Śląsku. W asortymencie firmy znajdują się pieczątki wielu różnych firm takich jak Wagraf, Trodat czy Shiny. Każdą pieczątkę traktujemy jak wizytówkę i znak rozpoznawalny firmy, dlatego trzymamy pieczę nad najwyższą jakością ich wykonania. Posiadamy wiele różnych rodzajów pieczątek, np. pieczątki kieszonkowe, numeratory i tradycyjne pieczątki drewniane. Poniżej przedstawiamy krótko nasz asortyment.

wyrabianie pieczątek Pieczątki beztuszowe

Dzięki zastosowaniu najnowszej technologii możliwe jest bardzo szybkie wykonanie stempla niewysychającej pieczątki. Ich główną zaletą jest wysoka trwałość, dzięki której przy normalnym użytkowaniu tusz wystarczy wymieniać raz na kilka lat. Pieczątki beztuszowe dzięki braku zastosowania tuszownicy są też bardziej kompaktowe i zapewniają większą ilość odbić przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej jakości, w przeciwieństwie do tradycyjnej pieczątki posiadającej tuszownicę. Pieczątki beztuszowe są zaprojektowane specjalnie dla klientów, dla których liczy się krótki czas realizacji zamówienia, wygoda użytkowania oraz najwyższa jakość materiałów. Nasze pieczątki beztuszowe to gwarancja zadowolenia.

Szeroki asortyment pieczątek w Katowicach

Pieczątki kieszonkowe


Dla Państwa wygody zaprojektowane zostały ergonomiczne pieczątki kieszonkowe, które zapewniają 20 tysięcy czystych i wyraźnych odbić. Pieczątki kieszonkowe dzięki swoim niewielkim rozmiarom zmieszczą się niemal wszędzie, dlatego można je mieć zawsze przy sobie. Pieczątka zabezpieczona jest przed przypadkowym otwarciem się w torbie czy kieszeni, dzięki czemu nie musisz się obawiać zniszczenia dokumentów czy sprzętu. Idealny wybór dla osób pracujących poza biurem.

Kieszonkowe pieczątki

Numeratory

W naszej ofercie posiadamy tzw. numeratory, w tym także numeratory automatyczne programowalne, dzięki którym sami państwo wybierają ile razy mają powtórzyć się te same liczby, po których nastąpi automatyczna zmiana numeru. Dzięki temu bez konieczności przerywania pracy można łatwo numerować druki samokopiujące. Urządzenie to znacznie upraszcza i przyspiesza pracę, co pozwala na wielogodzinne użytkowanie bez konieczności ponownego ustawiania numeratora i żmudnego liczenia. Szukasz niezawodnych, odpornych na wstrząsy i ciągłe użytkowanie numeratorów? Nasza oferta to odpowiedź na Twoje potrzeby.
Numerator - pieczątka

Suche stemple 3D

Wyróżniający się i wyjątkowy – te cechy stempla 3D sprawiają, że jest on doceniany przez wielu użytkowników. Stemple te umożliwiają szybkie i efektowne znakowanie ważnych dokumentów metodą wytłaczania trwałych wzorów w papierze, np. z logotypem Państwa firmy, sygnaturą a nawet hasłem reklamowym. Prosta konstrukcja sprawia, że ich użytkowanie jest bardzo łatwe. Odcisk wykonywany suchym stemplem pomaga zabezpieczyć ważne dokumenty przed nieautoryzowanym kopiowaniem.

Suchy stempel z logiem firmyStemplownica 3DEkspresowe pieczątki Katowice

Potrzebujesz pieczątki właściwie “na wczoraj”? Wyniknęła jakaś awaryjna sytuacja, Twoja obecna pieczątka się popsuła, zmieniałeś adres, osobowość prawną czy dopiero zakładasz firmę i potrzebujesz bardzo szybko nowej pieczątki?
Nie załamuj się! Nasza firma oferuje ekspresowe wykonanie pieczątek w Katowicach! Skontaktuj się z nami, a zaledwie w godzinę wyprodukujemy dla Ciebie potrzebną pieczątkę.

Zadzwoń lub napisz do nas i dowiedz się szczegółów.

© 2014 TACOM.PL Wszystkie prawa zastrzeżone.
Projekt i realizacja : Web-Profit S.C.

Przedsiębiorstwo Handlowo-Uługowe Tacom
NIP: 6340188276, REGON: 003469772
UL. TEATRALNA 6 lok.2, 40-003 KATOWICE
tel./fax: 032 253 80 23
tel. 032 253 90 99
e-mail: tacom@tacom.pl

Umożliwiamy szybkie płatności internetowe za pomocą serwisu Transferuj.pl, do wyboru jest aż 40 banków i płatności kartami VISA/MASTERCARD